Vážení zákazníci,

Vaše skúsenosti s našimi službami sú pre nás nesmierne dôležité. Chápeme, že v digitálnom svete môžu občas vzniknúť technické komplikácie alebo nezrovnalosti, a preto vás vrelo vyzývame, aby ste nás o nich informovali. Vaša spätná väzba nám umožní rýchlo identifikovať a riešiť problémy, čím zlepšujeme kvalitu našich služieb pre všetkých užívateľov.

Ako nám môžete pomôcť pri hlásení chyby?

  1. Lokalizácia problému: Uveďte nám, kde a kedy ste narazili na problém. Čím konkrétnejšie budete, tým lepšie nám pomôžete identifikovať zdroj problému.
  2. Vizuálna dokumentácia: Ak je to možné, priložte snímku obrazovky alebo video, ktoré dokumentuje problém. Vizuálne záznamy nám často umožnia rýchlejšie pochopiť a riešiť problém.
  3. Kroky k reprodukcii: Popíšte nám, aké kroky ste podnikli predtým, než sa chyba objavila. Toto nám pomôže simulovať problém a rýchlejšie nájsť riešenie.
  4. Kontaktné informácie: Ak je to možné, uveďte svoje kontaktné údaje, aby sme vás mohli kontaktovať pre ďalšie informácie alebo vám poskytnúť aktualizácie o riešení problému.

Tieto informácie nám prosím zašlite na email: [email protected]. Náš technický tím bude vaše hlásenie starostlivo skúmať a bude pracovať na rýchlom riešení.

Chceme vám poďakovať za vašu spoluprácu a za to, že ste aktívnym členom našej komunity. Vaša podpora a spätná väzba sú pre nás kľúčové a pomáhajú nám neustále sa zlepšovať a vytvárať lepšie a bezpečnejšie nákupné prostredie pre všetkých.