Platí sa za doručenie a vrátenie tovaru?

Naše štandardné doručenie je, bolo a vždy bude ZADARMO!

Doba spracovania

 • Doba spracovania je 1 deň.

Čas dodania

 • Dodacia lehota od odoslania tovaru zákazníkovi je zvyčajne v rozmedzí 5-30 pracovných dní. 95 % zásielok sa k zákazníkom dostane do 14 pracovných dní od odoslania.
 • Zásielku zákazníkovi doručí (uloží na vyzdvihnutie) Slovenská pošta. Môže sa však stať, že vašu zásielku nechá na pošte zamestnanec Slovenskej pošty, a preto je potrebné pravidelne kontrolovať poštovú schránku. Väčšie balíky vám doručí spoločnosť DHL alebo DPD.
 • V prípade poškodenia obalu trvajte na opätovnej kontrole obsahu zásielky pracovníkom Slovenskej pošty a spíšte protokol.
 • V prípade straty zásielky počas prepravy zašleme zákazníkovi nový tovar na naše náklady, v tomto prípade je potrebné počítať s predĺžením dodacej lehoty.
 • Vyhradzujeme si právo predĺžiť záruku vrátenia peňazí počas dovolenkovej sezóny.
 • Predávajúci si vyhradzuje právo predĺžiť dodaciu lehotu až na 180 dní v ojedinelých prípadoch maximálne o 0,3 % (objednávky ako napríklad akútny a neočakávaný logistický problém, sviatok v Ázii, odstávka továrne, ktorá tovar vyrobila, a iné veľmi zriedkavé situácie. Ide o najdlhšiu možnú lehotu na dodanie tovaru podľa zákona. Avšak ani v maximálne 0,3 % prípadov, keď predávajúci predĺžil dodaciu lehotu, dodacia lehota nikdy nepresiahla 3 mesiace. Predávajúci sa však rozhodol zahrnúť túto maximálnu dodaciu lehotu do obchodných podmienok ako preventívne opatrenie, pretože v prípade neočakávaného problému s nájdením nového závodu na výrobu objednaného výrobku, uvedením výrobku do výroby alebo iných podobných okolností je potrebné poskytnúť predávajúcemu dostatočný čas na nápravu situácie a odoslanie zásielky.

PLATBA

Bankovým prevodom

Ako zaplatiť za objednávku vopred

 1. Po prijatí objednávky vám zašleme potvrdzujúci e-mail so súhrnom objednaného tovaru, kde si môžete skontrolovať údaje o doručení. V tomto e-maile nájdete aj pokyny na platbu. Číslo objednávky je variabilný symbol pre platbu a variabilný symbol sa používa na automatické párovanie platieb v našom systéme, pokúste sa preto do variabilného symbolu (VS) zadať správne číslo objednávky.
 2. Po prijatí platby na náš účet bude vaša objednávka odoslaná.

Platba kartou

 • Hneď po výbere možnosti “Online kartou” budete presmerovaní na platobnú bránu, kde môžete priamo zaplatiť.

Platba zloženkou

 • Poštovou poukážkou typu A môžete zaplatiť osobne na ktorejkoľvek pobočke Slovenskej pošty.

Apple Pay a Google Pay

 • Túto modernú možnosť platby ponúkame aj všetkým používateľom služby Apple (ak chcete platiť pomocou služby Apple Pay, musíte mať našu stránku otvorenú v prehliadači Safari) a používateľom služby Google Pay.

 

Nenašli ste odpoveď, ktorú hľadáte?

Kontaktujte nás

Pošlite nám správu priamo z formulára

Neotvárajte mailovú schránku, napíšte nám priamo z webu

Navštívte online podporu

Nečakajte na odpoveď, využite online podporu

Pošlite nám mail

Na Vaše maily odpovieme počas 24 nasledujúcich hodín.