Móda je viac než len oblečenie; je to vyjadrenie seba samého, kultúry a doby. Ak máte hlbokú vášeň pre módu, oči pre detail a túžbu zdieľať najnovšie a najviac inovatívne štýly s komunitou rovnako zmýšľajúcich jednotlivcov, možno práve hľadáme vás!

V našom tíme veríme v silu módy ako nástroja na vyjadrenie individuality a kreativity. Chceme, aby sa k nám pripojili nadaní a vášniví jednotlivci z módneho sveta, ktorí majú čo ponúknuť a chcú sa podeliť o svoju víziu a talent s našou rastúcou komunitou.

Ponúkame nielen platformu, kde môžete prezentovať svoje nápady a vízie, ale aj prostredie, kde môžete rásť, učiť sa a inšpirovať sa od ostatných. Naše partnerstvo nezahŕňa iba zdieľanie módnych trendov, ale aj možnosť zúčastniť sa exkluzívnych udalostí, workshopov…

Pokiaľ sa cítite, že máte to, čo je potrebné, aby ste sa stali súčasťou nášho dynamického tímu, a chcete spolupracovať s nami na rôznych projektoch a kampaniach, radi by sme s vami nadviazali kontakt. Vaše nápady, skúsenosti a vášeň môžu byť presne tým, čo hľadáme.

Pre viac informácií o tom, ako sa môžete stať naším partnerom a ako môžeme spoločne tvoriť módnu históriu, napíšte nám na e-mailovú adresu: [email protected] Sme presvedčení, že spoločne môžeme dosiahnuť neuveriteľné veci a priniesť novú dimenziu do sveta módy.

Ďakujeme za váš záujem as nadšením očakávame inšpiratívnu spoluprácu s vami!